Hakkımızda

2011 Yılından itibaren Propantek Elektroteknik ünvanı ile Geçiş Sistemleri, Kapı Sistemleri, Güvenlik Sistemleri üzerine anahtar teslim çözümler sunmakta olup 2018 yılından itibaren E-ticaret sektöründe Enpercon markalı ürünlerimiz ile satış yapmaktayız. 1224dc.com web sayfamız ile ürün çeşitliliğimizi arttırarak E-pazarlamada sektörümüzün öncüsü olmaktır.

1224dc.com ismimiz ile yakın, orta ve uzun vadede hedeflerimizde “Yenilikçi Çözümler” sloganı ile yurt içi ve yurt dışı müşterilerimize ürünlerimizi ulaştırarak kaliteli hizmet verebilmektir.

Satışı ve kurulumu gerçekleşen tamamı uluslararası standartlara sahip ürün ve uygulamalarımız garanti kapsamı altındadır.


İlkelerimiz

Günlük hayatımızda oluşan güvenlik ihtiyacını gidermek için 1224dc websitemiz kaliteli ürünler ve uygun fiyatlar ile müşterilerin memnuniyetini kazanmayı ana ilke olarak edinmiştir.

Sektörünün güçlü ve öncü şirketlerinden olan firmamızın bir diğer ilkesi ve amacı ise; Türkiye`nin her şehrinde olan bayilerinin ve müşterilerinin isteklerini en uygun ve en makul şekilde uygulamaktır.

Propantek üretim, projelendirme ve danışmanlık konularında önümüzdeki yıllar içinde teknolojinin gelişme ve gereklerini takip ederek, buna uygun üretim yapma görevini sürdürecektir.


Firma Bilgileri

ADRES: Atilla Sokak, No.6, Cevizli Mahallesi, 34846, Maltepe, İstanbul,TURKEY

TELEFON: 05541846154 / 0850 939 44 12

MAİL: destek@1224dc.com